Vybavení

Od dronu až po vrtulník

Pro letecké práce používáme nejvyspělejší technologie, jako je kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro registrační značky OK-XO44P, která má pevný skelet ze slitin titanu a hořčíku, který zvyšuje tuhost, minimalizuje vibrace a snižuje hmotnost celého zařízení. Díky čtyřem motorům se může pyšnit mimořádně stabilní vzdušnou manipulací i za méně příznivých letových podmínek.

Na jedno nabití dokáže létat až 28 minut. V ideálních podmínkách dosahuje rychlosti letu až 72 km/h, dálkové ovládání má dosah až 7 km. Díky několika letovým režimům si můžete přizpůsobit let přesně podle svých představ. Vylepšený ovladač disponuje systémem Lightbridge pro přenos HD obrazupodporou přenosové frekvence 5,8 GHz a 2,4 GHz, díky čemuž se minimalizuje riziko rušení přenosu signálu.

Po zapnutí DJI Phantom 4 Pro je automaticky zhodnocena úroveň okolního rušení a na základě toho zvolí přenosovou frekvenci. I díky této funkci je možné v ideálních podmínkách dosáhnout přenosu videa až na vzdálenost 7 km.

Pro náročnější natáčení  používáme Bell 206 B JetRanger III, lehký pětimístný vrtulník celokovové konstrukce, s dvoulistým nosným rotorem a dvoulistým vyrovnávacím rotorem. Stroj je vybaven pevným (nezatahovatelným) ližinovým podvozkem a pohání ho motor Allison 250-C20J.